Adminka Miki- Podmě to tu oživit, Online
Mám odpolední těžko říct jak budu Online
Spoluadminka Emma- ---
Venujte prosím svoju pozornosť TOMUTO článku^^Červenec 2018

HODNOCENÍ - Úkol č. 2

31. července 2018 v 23:10 | Adminka |  Letní tábor 2018
Výsledek obrázku pro pokemon gif

A máme tu hodnocení za druhý úkol!
Nejprve se seznamovalo s pokémony a teď jste byli odsouzeni jít na stezku odvahy.Vedli jste si dobře spíše jedna si vedla dobře jen jeden člen z jednoho týmu se zůčastnil.Určitě nebylo lehké podstoupit stezku odvahy s novým pokémonem,ale to byl účel...muhaha xD
Přejdu tedy k hodnocení.
Maximální počet bodů je 16.

LT - Úkol č.2

23. července 2018 v 0:00 | Adminka |  Letní tábor 2018
Související obrázek

Moc času neuplynulo od prvního úkolu kdy si trenéři moc asi neodpočali. Z lesa se ozvalo jakési dunění a hned na to zazněl gong, který signalizuje,žeje tu opět další úkol. Počkalo se až, všichni táborníci se shromáždí aby se mohl začít vysvětlovat.Articuno tam už na táborníky čekal.
"První úkol se velkem zvládl a je úspěšně za námi,dobrá práce" pochválil všechny trenéry. Následně se ozvalo zachrchlání. Možná smích?Kdo ví.Nicméně hned po tom se řeklo zadání pro druhý úkol.

HODNOCENÍ - Úkol č. 1

22. července 2018 v 12:51 | Adminka |  Letní tábor 2018
Související obrázek

A máme tu hodnocení za první úkol!
Oba týmy se již seznámili se svými pokémony. Ano, jednalo se v poměru o lehký úkol - přece jen... dejme za pravdu, že seznámit se s pokémonem je základ každého dobrého přátelství. Každý trenér by se měl na začátku sblížit se svým pokémonem a pak si u něj postupně získávat důvěru.
Přejdu tedy k hodnocení.
Maximální počet bodů je 16.

LT - Úkol č.1

14. července 2018 v 0:00 | Adminka |  Letní tábor 2018
Související obrázek

Po první snídani zde na táboře zazněl velký gong,který signalizoval na první úkol tohoto campinku.
Všichni trenéři se svými novými pokémoními kamarády přispěchali na místo na kterém se při přújezdu domluvili,když má začít nějaký táborový úkol.Ve vzduchu uviděli povzdnášet dva legendární pokémony kteří signalizují jejich tými.Byi to dva Dittové,kteří se přetransformovali na Zapdose a Articuna.
"Jak jistě víte, byli jste povoláni k prvnímu úkolu. Ten je velmi jednoduchý." promluvil Zapdos "Jistě jste všichni dostali svého táborového pokémona. První úkol spočívá v tom se s ním seznámit a podniknout jakoukoliv aktivitu." dokončil vysvětlení úkolu Articuno.

Letní tábor - Articuno Tým

13. července 2018 v 23:01 | Adminka
Související obrázek

Letní tábor - Zapdos Tým

13. července 2018 v 21:50 | Miki
Výsledek obrázku pro zapdos

Letní tábor a aktivity

13. července 2018 v 21:32 | Miki |  Letní tábor 2018

TÝMY


INFO

Vše, co je třeba vědět včetně pravidel...

AKTIVITY

QUESTS:

ÚKOL 2

PROGRAM:

1.7.2018 - Začátek tábora --> posunuto na 12.7.
2.7.2018 - Uvedení do týmu a zahájení --> posunuto na 13.7.
14.7.2018 - Úkol číslo 1
23.7.2018 - Úkol číslo 2

Letní tábor - Týmy + Info

13. července 2018 v 21:27 | Miki |  Letní tábor 2018
Související obrázek

Všichni táborníci nastoupili do výletní lodi. Loď ukotvila na nedalekém místě rekreačního střediska.Jsou zde chatky pro táborníky,velké hřiště,stadion,velká plocha lesa + překrásné moře.Toto místo je na celé prázdniny rezervované jen pro pokémoní letní tábor tudíž nikdo cizí nebude otravovat a překážet.
Jakmile všichni účastníci tábora se vylodili byli rozděleny do dvou týmu a byli jim předány jejich táborový pokémoni.

ŽLUTÝ TÝM - ZAPDOS.........................MODRÝ TÝM - ARTICUNO
Výsledek obrázku pro Zapdos...........Výsledek obrázku pro Articuno
100Voltrob/ Marry Yokune & Voltorb ......203Girafarig/ Lythya & Girafarig

099 Kingler/ Melounek & Kingler ..........155Cyndaquil/ Dolce & Cyndaquil


Toto jsou týmy!
Pokémoni byli vybráni randomizerem, nemohu to nijak ovlivnit.Blíže se o pokémonech dozvíte v článcích o týmu. Stejně tak i rozřazení členů do týmu jsem udělala losováním.

Jakmile byli týmy určeny, jeden z vedoucích si vzal Žlutý Zapdos tým ke chatkám na mírný kopec, zatímco Modrý Articuno tým s jiným vedoucím zůstali v dolní části.

"Poslouchejte pozorně, teď pravidla," řekli oba vedoucí najednou, žeby dobré načasování vedoucích?
"1. Týmy se nesmí nijak rušit ani vstupovat do oblasti chatek.
2. Tréninky berte s mírou a pokuste se o co nejméně epických super ultra výbuchů, co zničí polovinu rekreačního střediska.Mějte na paměti že to tu je jen pronajaté

3. Platí, že jakmile započne nějaký úkol, všichni přispěchají na místo kde jsme se vylodili. (Není herně, je to imaginární proces). Doufám, že to pro všechny dostatečná informace."

VE VOLNÝ ČAS
Mimo čas plnění úkolů je povoleno trénovat táborového pokémona, seznamovat se s nějakým dalším trenérem z týmu, dát si s ním zápas a podobně. V čas plnění úkolů jste jakoby na určené ploše mimo tábořiště, proto tam nehrejte v průběhu úkolů a hry dokončete dřív, případně dokončíte po skončení daného úkolu.

Co se týče hry:
Dodržujte pravidla jako platí tady - omezit vulgarismy, těžká slova rovnou zakazuji. Nikomu nenadáváme do blbů, nikoho neomezujeme ve svobodném žití. Na hry budou vytvořené speciální roomy v knihách, proto nepište pod články týmů.
Nemusíte dodržovat pořadí, pokud vás hraje víc než dva lidi (je to na vás; záleží, co vám přijde přehlednější). Samozřejmě nemůžete být na dvou místech najednou, ale to je jasné.

ZDROJE:

Pokedex- Pokemon Wiki

Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak