Adminka Miki- Podmě to tu oživit, Online
Mám odpolední těžko říct jak budu Online
Spoluadminka Emma- ---
Venujte prosím svoju pozornosť TOMUTO článku^^Červen 2017

#122/Mr. Mime

20. června 2017 v 20:01 | Miki
Výsledek obrázku pro Mr. Mime-----------Související obrázek
............---.......Nomrální..,,,,.......--............................-----shiny...................

Info: Pan Mime byl koncipován a vyvinutý Ken Sugimoriem pro první generaci her Pocket Monsters Red and Green, známých mimo Japonsko jako Pokémon Red a Blue. Jeho jméno pochází z jeho vzhledu a hobby, to z mime. Pan Mime může být žena, protože jeho japonské jméno nezahrnovalo panu nebo paní. Objevující se jako antropomorfní tvor, má růžovou hlavu s červenými tvářemi a modrými, frizovými vlasy, kulatým, bílým tělem s červeným bodem Střední, světle růžové paže a nohy jsou spojeny s tělem červenými kuličkami, bílými, pětiprstými rukama a černými nohami, které se na špičkách nakloní nahoru. Jejich ruce jsou zobrazeny čtyřmi prsty a protilehlým palcem, s větším prstem a červenými tečkami na spodní straně. Herní reprezentace postavy však obsahovaly pouze tři prsty na každé ruce až do vydání Pokémon Ruby a Sapphire. Navzdory jejich lokálnímu jménu může být pan Mime buď muž nebo žena.

#121/Starmie

20. června 2017 v 19:40 | Miki
Související obrázek-----------Výsledek obrázku pro shiny Starmie
............---.......Nomrální..,,,,.......--............................-----shiny...................

Info: Zajímavé je, že Starmieho "zadní polovina" je líčena několika různými způsoby. V anime Starmie má vzhled dvou hvězdice spojených dohromady; Zatímco ve více moderních hrách se ukázalo, že zadní část hry se divoce otáčí zcela nezávisle na přední polovině Pokémona. Mnoho fanoušků má tendenci přemýšlet o zobrazení anime jako o realističtější z obou, vzhledem k tomu, že rychlé točení by samozřejmě způsobilo jakýkoli trenér, který se pokouší surfovat na tomto konkrétním Pokémonu. Jádro Starmie svítí v duhových sedmi barvách, někteří lidé toto jádro považují za typ šperků.

#120/Staryu

20. června 2017 v 19:16 | Miki
Výsledek obrázku pro Staryu-----------Výsledek obrázku pro shiny Staryu
............---.......Nomrální..,,,,.......--............................-----shiny...................

Info: Staryu je Star Shape Pokémon. Ve tvaru hvězdy, jak naznačuje jeho název. Jeho "paže" jsou hnědé. Zdá se, že má jádro nějakého krystalu nebo drahokamu. Jádro je obklopeno žlutou nebo zlatou "bariérou".

#119/Seaking

20. června 2017 v 18:11 | Miki
Výsledek obrázku pro shiny Seaking..................Výsledek obrázku pro shiny Seaking
..........---.......Nomrální..,,,,.......-....................----........................-----shiny...................

Info: Seaking je zlatá ryba Pokémon. Její tělo je oranžové s černou značkou. Jeho ploutve jsou dlouhé a bílé. Má dlouhý horn na hlavě.

#118/Goldeen

20. června 2017 v 18:02 | Miki
Související obrázek-----------Související obrázek
............---.......Nomrální..,,,,.......-....................----........................-----shiny...................

Info: Goldeen je rybí Pokémon s dlouhými ploutvemi. Je barevně oranžová a bílá. Goldeen má také roh na čele, který používá k útoku na nepřátele. Samci mají roh delší než samičky.

#117/Seadra

16. června 2017 v 21:39 | Miki
Výsledek obrázku pro seadra-----------Výsledek obrázku pro shiny Seadra
............---.......Nomrální..,,,,.......--..................----........................-----shiny...................

Info: Má dlouhý čenich a řadu hrotů na hlavě, po stranách a nahoře. Jeho trup je pokrytý hrubými krémově zbarvenými váhy. Sektorova prsní ploutve mají ostré, špičaté, krémově zbarvené špičky, ze kterých vyzařuje jed. Seadra mají také velký ocas, který je obecně navíjen. Seadrové brky mohou uvést oběť do bezvědomí.

#116/Horsea

16. června 2017 v 21:30 | Miki
Výsledek obrázku pro Horsea-----------Výsledek obrázku pro horsea shiny
............---.......Nomrální..,,,,.......--..................----........................-----shiny...................

Info: Horsea je vodní Pokémon, který se podobá mořskému koní. Je to malá, světle modrá konopí s malými váhy. Břicho a ploutve jsou krémově zbarvené. Jeho ocas je vždy pevně zakřivený a na zádech má jednu žebra, která se používá k pohybu ve vodě.

#115/Kangaskhan

14. června 2017 v 18:45 | Miki
Výsledek obrázku pro Kangaskhan-----------Výsledek obrázku pro shiny Kangaskhan
............---.......Nomrální..,,,,.......--...........................................-----shiny...................

Info: Kangaskhan je mateřský Pokémon. Připomíná velký klokan. Její dítě je často vidět v pouzdře. Když je aktivována Mega Evolution, dospělý zůstává fyzicky nezměněn, zatímco její mladý se vynoří ze sáčku a zvyšuje se ve velikosti a síle.

#114/Tangela

14. června 2017 v 18:18 | Miki
Výsledek obrázku pro Tangela-----------Související obrázek
............---.......Nomrální..,,,,.......--...........................................-----shiny...................

Info: Tangela je Vine Pokémon. Jeho tělo je pokryto modrými révami pokrytými drobnými chloupky, které vzbuzují dojem, že Tangela má kruhový tvar. Dva velké oči jsou všichni lidé vidět uvnitř vinné révy a nejsou žádné viditelné paže. To také nosí dvě červené boty, které vyrazí z vinné révy.

#113/Chansey

14. června 2017 v 17:53 | Miki
Výsledek obrázku pro Chansey-----------Výsledek obrázku pro shiny Chansey
............---.......Nomrální..,,,,.......--...........................................-----shiny...................

Info: Chansey je Egg Pokémon. Na každé straně má tři prameny vlasů. Chansey je úplně světle růžová, s výjimkou vajíčka a špiček "vlasů". Má velkou podobnost s axolotlem, dokonce i s vejci.

ZDROJE:

Pokedex- Pokemon Wiki

Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak